Isikuandmete töötleja/töötlemine

E-poe lovex.ee isikuandmete vastutav töötleja on M.G SPORTS OÜ (edaspidi ettevõte). Ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB


♥ Milliseid isikuandmeid töötleme?

Nimi (ainult soovi korral – pärisnime tellimuses kasutama ei pea – soovitame kasutada aliaseid ehk hüüdnimesid või pere/eesnime esitähte).Telefoninumber – vajalik pakiautomaadi uksekoodi saatmiseks SMS-iga. Email – vajalik tellimuse kinnituse saatmiseks. Pangakonto number – kust tehti meie kontole makse kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostude ajalugu). IP-aadress (tellimisel kasutatud IP-aadress). Küpsised (Cookies). Küpsised aitavad veebilehtedel meelde jätta kasutajate eelistusi, mis tõstavad naasva külastaja kasutajamugavust. Meie ei kasuta ühtegi küpsist, sest meil puuduvad vajadused nende jaoks. Reeglina küpsiseid kasutavad veebilehed, kuhu saab logida, kommenteerida või sisestada muid andmeid.

♥ Manustatud (embed) sisu kolmandatelt veebilehtedelt

Mõned meie uudised ja tooted sisaldavad manustatud sisu, nagu näiteks YouTube videod. Kolmandate osapoolte veebilehtedelt manustatud sisu töötab täpselt nii nagu kasutaja külastaks toda veebilehte. Need veebilehed võivad koguda mõningaid andmeid ja kasutada küpsiseid, nägemaks kuidas kasutajad käituvad nende manustatud sisuga lehtedel.

♥ Google Analytics

Google Analytics on Google poolt loodud programm, mis aitab tuvastada, kui suur on veebilehe külastatavus ja mida külastajad veebilehel teevad. Kõik informatsioon on täiesti anonüümne ning andmetena ei koguta isegi IP-aadressi. Andmetega kogutakse lihtsalt, kui palju mingit lehte külastatakse, kaua viibitakse jne. Isiklikku laadi informatsiooni, mis aitaks tuvastada isiku, ei koguta.

♥ Kliendiandmed

Külastajate tehtud tellimuste andmeid me ei kogu. Püsikliendi andmed salvestuvad meie andmebaasi, et tulevikus on mõlemale osapoolele hõlpsam tellimusi täita ja jälgida. Alati on võimalik kirjutada meile info@lovex.ee ning paluda oma konto kustutada, mille kustuvad ka kõik kontoga seonduvad andmed – varasemad tellimused, aadressid, nimed jms.

♥ Kellele me kogutud andmeid jagame?

Me anname andmeid ainult volitatud ettevõtetele, mis on vajalik toote transpordiks või tasumiseks, nagu näiteks kullerteenust pakkuvale ettevõttele (Omniva, Itella Smartpost, DPD – vastavalt tellija valitud transpordi meetodile), et pakk jõuaks tellijani või makselahendust pakkuvale ettevõttele (Montonio Finance UAB), et tellija saaks mugavalt pangalingiga toote eest tasuda. Lisaks kasutame oma lehel Google analytics platvormi, mis kogub ainult statistilist laadi informatsiooni veebilehe külastatavuse kohta, et nii parandada oma veebilehte – paranda navigeerimist, muuta aeglaseid lehekülgi kiiremaks, muuta lehte kasutajasõbralikuks.

♥ Mis õigused on Sinul oma kogutud andmetele?

Mistahes veebilehel on kasutajal õigus olla unustatud ehk kasutaja soovi korral tuleb kogutud andmed kustutada. Selleks kirjuta info@lovex.ee ning kustutame ära kõik Teie andmed.

♥ Kuidas me andmeid kaitseme?

Kasutajate andmete kaitsmine on meie prioriteediks. Esimeseks ja kõige tähtsamaks on, et me kasutame väga kvaliteetseid majutusteenuseid, mis on tugevalt turvatud. Samuti kasutame alati kõige moodsamaid ja uuemaid turvalahendusi, nagu näiteks hoides kasutatava tarkvara alati uuena, erinevate moodulite lisamises veendume, et need vastavad turvalisuse nõuetele ja pisemad lahendused.

Küsimuste korral pöörduda klienditeeninduse poole:  info@lovex.ee