Korduma kippuvad küsimused (KKK)


Kas meie erootikapoest tellimine on anonüümne?

Meie erootikapoest tellimine on anonüümne. Lihtsalt kasuta suvalist nime, sisesta ainult suvaline töötav e-posti aadress ja töötav telefoninumber ning vali sobilik pakiautomaat. Samuti on pakk pakendatud hoolikalt ja ilma pakki avamata ei ole võimalik teada saada, kes paki saatis ja mis on paki sisu. 

♥ Kuidas toimub meie erootikapoes pakendamine?

Kuna meie kaupade valikus on intiimkaubad, siis seetõttu meie kaubad on pakendatud eriti hoolikalt, kas turvaümbrikusse või karpi. Karbil oleva pakikaardi järgi ei ole võimalik teada saada, kes täpselt paki saatis või mis on paki sisu. 

♥ Kuidas toimub kauba transport?

Kõik meie kaubad saab tellida Itella, DPD või Omniva pakiautomaati.

♥ Kas pakume ka tasuta transporti?

Jah. Alates 29-eurost on transport Eesti piires täiesti TASUTA. Ostukorvis enne maksmist kuvatakse kliendile kui palju on tasuta transpordist puudu.

♥ Kuidas saab kauba eest tasuda?

Kauba eest saab tasuda pangalingiga, Google Pay või Apple Pay-ga

♥ Kas kauba eest saab tasuda osadena?

Jah, kui ostukorvi väärtus on üle 25€, siis on võimalik tasuda kauba eest 3 osas või 30 päeva hiljem. Antud teenust pakub Montonio Finance UAB.

♥ Kui kiiresti saadame kauba?

Enamasti saabub kaup kliendini 2-5 tööpäeva jooksul. Juhul kui kaupa pole Eesti laos, siis nende kaupade kättesaamine võib pikeneda 10 tööpäeva võrra.

♥ Kas tooteid saab ka tagastada?

Kuna tegu on erootika – ja intiimtoodetega, siis tervislikel ja hügieenilistel põhjustel avatud tooteid tagastada ei saa. Kui toode on avamata, siis saab toote tagastada. Selleks kirjutada info@lovex.ee .

♥ Tellisin toote, aga toode on praak või vigane. Mida teha?

Kui arvate, et toode on praak või vigane, siis kirjutage sellest info@lovex.ee . Kõik vigased ja praaktooted asendame või tagastame raha, aga on juhuseid, kui toode tegelikkuses on täiesti terve, aga kasutatud on valesti (mitte sobilikel tingimustel, valede vahenditega, valede patareidega jne). Võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse.

♥ Kas saan osta LOVEX kinkekaarti?

Jah, LOVEX kinkekaart on müügil. Summad on 25€, 50€, 69€ ja 100€.  Kinkekaart on pakendatud väga diskreetselt ja ilusti, seetõttu on see kohe valmis kinkimiseks.

♥ Mis on meie klienditoe aadress?

Meie klienditoe aadress on info@lovex.ee